GODZINY OTWARCIA

środa - niedziela 10.00 - 16.00

przerwa techniczna 13:00 - 14:00

WDARZENIA

Kwietniowe wydanie Informatora Miejskiego Zakopane.pl

Szanowni Państwo,

w imieniu Miasta Zakopane oraz Zakopiańskiego Centrum Kultury serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kwietniowym wydaniem miesięcznika Zakopane.pl. 
Szanowni Państwo,
 
już wkrótce Wielkanoc, która w tym roku będzie miała niewątpliwie inny wymiar. Mamy jednak nadzieję, że mimo tej trudnej dla wszystkich sytuacji, Święta te będą pełne nadziei, otuchy i wiary w lepsze jutro.
Kwiecień to również miesiąc w którym już po raz czterdziesty pierwszy oddajemy do rąk czytelników nowe wydanie Informatora Miejskiego Zakopane.pl – tym razem w tak oczekiwanej wersji on-line.
W związku z tym, iż jest to numer świąteczny, na jego łamach poruszamy tematy związane z obrzędowością tego czasu na Podhalu - ale nie tylko. Tak jak robiliśmy to dotychczas przedstawiamy również obecną ofertę zakopiańskich instytucji kultury – dostępną na tę chwilę tylko i wyłącznie w przestrzeni wirtualnej.
Poruszamy tak ważny obecnie temat, dołączając się do akcji: #ZostańWDomu Zakopane #ZostajeWDomu. Zapraszamy też do lektury książek o tematyce zakopiańskiej i górskiej. Opisujemy ważne dla Miasta inicjatywy, przypominając jednocześnie o wspaniałych walorach tego niesamowitego i ukochanego przez turystów i mieszkańców miejsca. Licząc, że już niedługo będzie nam dane znów cieszyć się jego pięknem i niesłabnącą od lat energią.
Mamy nadzieję, że kwietniowy numer Informatora będzie dla Państwa ciekawą i wartościową lekturą, a zamieszczenie jego wersji on-line na administrowanych przez Państwa portalach wzbogaci w znaczący sposób, proponowaną na nich ofertę kulturalną.
Licząc na wsparcie promocyjne wydawnictwa, a tym samym poszerzenie kręgu Odbiorców, którzy w sercu mają miasto pod Giewontem…

Pozdrawiamy serdecznie
Miasto Zakopane i Zakopiańskie Centrum Kultury
 


DO GÓRY

Serwis wykorzystuje pliki cookies. W dziale Polityka Prywatności mogą Państwo przeczytać o zasadach ich używania oraz ustawieniach przeglądarek internetowych. Korzystając z serwisu akceptują Państwo wymienione w Polityce prywatności postanowienia.